el-dorado.com.pl - zdrowie

Eldorado!

Smaczna i zdrowa gorączka złota

» Zdrowie

zdrowie


Stomatologia estetyczna, skuteczna metoda nakładkowa, Lampa Beyond, paskowanie, wybielanie, zdejmowanie kamienia i inne zabiegi oferuje Royal Dent Bartkowiak i Urban s. c. z Wrocławia. Nowoczesny sprzęt, doświadczeni stomatolodzy, bezstresowe metody leczenia. Royal Dent to miejsce przyjazne dla dzieci i dorosłych.

Royal Dent Bartkowiak i Urban S.C.

Royal Dent Bartkowiak i Urban S.C.
ul. Leszczyńskiego 5/7/9
50-078 Wrocław
Województwo
Tel. 713441129


Szybka i skuteczna pomoc, odtruwanie alkoholowe, terapie, wsparcie przy zachowaniu pełnej dyskrecji. Ośrodek leczenia uzależnień Nowy Horyzont s. c. uwalnia od narkotyków, alkoholu, leków, różnego rodzaju substancji odurzających, warunkiem przyjęcia jest świadoma chęć do przeprowadzenia terapii przez osobę uzależnioną. Wsparcie dla rodziny podczas tego trudnego procesu.

Nowa Droga Krzysztof Mikołajczyk

Nowa Droga Krzysztof Mikołajczyk
Tąpadła 15m
58-124 Marcinowice
Województwo
Tel. 609759911


Urolodzy diagnozują i leczą choroby dróg moczowych, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Zajmują się również diagnostyką i leczeniem układu rozrodczego u mężczyzn. W niektórych przypadkach mogą wykonywać zabieg chirurgiczny. Pracują w różnych miejscach, w tym szpitalach, prywatnych klinikach i centrach urologicznych. Układ moczowy jest odpowiedzialny za tworzenie, przechowywanie i usuwanie moczu z organizmu. Urolodzy mogą leczyć dowolną część tego systemu. W skład tego układu wchodzą nerki, pęcherz moczowy, cewka moczowa, nadnercza. Urolodzy zajmują się również wszystkimi częściami męskiego układu rozrodczego. Wchodzą w jego skład: penis, prostata i jądra. Ci specjaliści zajmują się leczeniem wielu różnych schorzeń, które wpływają na układ moczowy i męski układ rozrodczy. Zajmują się leczeniem. m.in. infekcji dróg moczowych. Takie infekcje często się pojawiają, gdy bakterie migrują z przewodu pokarmowego do cewki moczowej. Do podstawowych objawów możemy zaliczyć m.in. nieprawidłowe oddawanie moczu, ból, nietrzym

Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Piotr Szulc

Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Piotr Szulc
ul. Krucza 19/6
53-409 Wrocław
Województwo
Tel. 601084479

© el-dorado.com.pl - 2018